Udomljeni ljubimci

Buba

Buba je umiljata brak jazavčarka.

Img_0652

Molly je prekrasna mlada šarplaninka, ali nije za svakoga. Oštar je čuvar i vrlo odana samo jednom čovjeku.

Kiara_3

Kiara je nađena kako luta u okolici Sesveta. Bit će krupnijeg rasta, umiljata je i vesela.

Jojo_2

Jojo je mladi mužjak koji je napušten,trenutno se nalazi u veterinarskoj stanici u blizini Zagreba,ali tamo nemože još dugo ostati,zato hitno traži dom.

Hugo_2

Hugo je znatiželjni mladi pas,jako se voli maziti. Trenutno se nalazi u veterinarskoj stanici u blizini Zagreba,u kojoj, nažalost, nemože još dugo ostati.

Miro

Miro je umiljati pas,nalazi se u jednoj veterinarskoj stanici u blizini Zagreba,u kojoj nemože još dugo ostati

Lux

Lux je prekrasni 4-godišnji bullmastif. Druželjubljiv je, super se slaže sa drugim psima. Naučen je na lajnu, i miran je u autu.

Alka_3

Alka je mlada križanka retrivera. Jako je umiljata i vesela.

Nela

7____5

Ovi štence je netko ostavio u smeću kada su imali 3 tjedna. Bit će manjeg rasta, naviknuti su na druge pse i mačke.

Ema

Ema_

Ema je pronađena ispred jednog dućana,gdje je danima sjedila i čekala vjerojatno gazdu da se vrati. Ona je jako umiljata,svima se veseli i obožava djecu!

Kona

Barny

Berny je sretno udomljen!

Nika

Nika je mlada šarplaninka. Zaigrana je i vesela.

S_i_a_5

Sula i Alba su dvije sekice,pronađene u okolici Zagreba. Križanke su belgijskog ovčara,zaigrane, vesele i jako pametne

_tenci_2

Ova kujica je dolutala u jedno dvorište i donijela na svijet 10 štenaca. Ljudi će zadržati kujicu,a njeni štenci traže novi dom

Bijela

Ženka, mješanka terijera, stara manje od godinu dana, kastrirana, cijepljena, čipirana, potpuno socijalizirana, odmah spremna za novog vlasnika

Bunjani_

Ženka, stara oko 2 godine, potpuno socijalizirana, ide na povodnik, naučena na ljude, kastrirana, cijepljena protiv bjesnoće i dva cjepiva protiv zaraznih bolesti

Goga_1

Goga je križanka u tipu labradora, pronađena kako luta Sesvetama,i sada je privremeno smještena. Ona je jako umiljata i mazna,zna hodati na lajni.

Jasmina_

Jasmina